Liha vinnutanud juba 4 aastat

 
Esimest korda elus proovisin vinnutatud liha Austraalias 2016 a. Kuna Eestis varasemal ajal ei olnud väga palju vinnutatud liha valikut, siis polnud mulle vinnutatud liha varem näppu jäänud. 
Esimene amps ja ma olin müüdud! Täiesti uskumatu kuidas hästi tehtud liha võib ikka maitsta!
 

Oli igatsus vinnutatud liha järele!

Eestisse jõudes võtsin enda missiooniks kõik erinevad vinnutatud lihad läbi proovida. Tulemus oli üllatav. Minu jaoks tundusid need liiga kuivad ja vähese maitsega. Üldse mitte see millega ma olin Austraalias  harjunud. Tuli ise hakata  liha tegema. 
 

“9 korda mõõda 1 kord lõika” 

Õnneks Austraalias sai liha vinnutatud piisavalt. Sealt õpitud teadmistega, lisaks loetud raamatutele olin endas piisaval kindel, et saan liha vinnutamisega alustada. Alustasin liha vinnutamist oma enda retseptiga,  ja mulle sai kähku selgeks, et tuleb ise hakata liha vinnutama. Oma enda tehtud ahjusoe vinnutatud liha on ikka väga suur motivaator!
 

Perele ja sõpradele polnud suur üllatus, et ma hakkasin liha vinnutama.

Kõik teavad, et David on esimesena grilli juures grillimas! Olen olnud alati suur  lihasõber. Ja mulle meeldib inimestele pakkuda enda tehtud tooteid. Kõige parem kogemus on kui inimene kes pole varem vinnutanud liha maitsenud ja tal on eelarvamus tekkinud. “Et see jube kõva liha“ Ja siis inimene proovib ja on täitsa üllatunud. Kui mahlane  ja maitsev see on!
 

Julgete vürtsisõprade valikust, mahedate original lihadeni. 

Vinnutatud liha valmistamisega on mul juba 3 maitset välja kujunenud mis on kõige populaarsemad. Mulle meeldib, et igaühele on midagi.
  • Vürtsi sõbrale on mul Chilli  mis paneb ka julgetel suu õhetama!
  • Magusa sõbrale on mul Sweet Chilli, millel on täiuslik tasakaal magusa ja kerge vürtsi vahel.
  • Ja minu Original retsept, millest said teised lihad alguse, on mahedam ja tasakaalukama maitsega. Kergelt piprane, soolakas, kerge hapukuse ja õrna mee magususega liha on neile kes ei ole vürtsi ja suure magusaga sina peal.

SnäkiSõprade tooted on loodud inimesi kokku tooma ja tähistama üksteisega oma parimaid hetki.

Meenutusi Austraaliast 2016.a